نرم افزار رستوران

نرم افزار رستوران آریا

نرم افزار رستورانی آریا (سمر)

نرم افزار مدیریت فروش، انبارداری و حسابداری رستورانی

نرم افزار جامع رستوران آریا (سمر)امکان کنترل و مدیریت کامل فرآیند فروش، حسابداری و تجزیه و تحلیل مواد اولیه انبار رستوران شما را برای شما فراهم می‌نماید. در این مقاله شما می توانید از قابلیت‌های یک نرم افزار رستوران که از هر لحاظ به مدیران اجازه دریافت گزارشات متنوع فروش و از سوی دیگر به کاربران و فروشندگان امکان فروش آسان و ارائه خدمات سریع به مشتریان رستوران را می‌دهد، آگاه شوید.
صندوق‌های فروشگاهی و نرم افزارهای رستورانی آریا با ارائه خدماتی همچون پیگیری سفارشات و پیگیری وضعیت گارسون‌ها، امکان گزارش گیری از میزهای رستوران و کنترل دقیق سفارشات ارسال شده توسط پیک‌ها یک نرم افزار کامل رستورانی محسوب می‌شود.
نرم افزار مدیریت فروش، انبارداری و حسابداری رستوران

این نرم افزار نسخه ای جامع جهت رفع کلیه نیازهای مدیریتی و کنترلی در تمامی فضاهای رستورانی تولید شده است.
کاربری آسان و در عین حال امنیت بالای این نرم افزار جهت مدیریت فضاهای فروش ، انبارداری و حسابداری از نقاط قابل توجه در طراحی و تولید این نرم افزار بوده است.
شرکت آریا از سال 1376 بعنوان اولین تولید کننده ی نرم افزارهای مدیریتی در حوزه رستوران‌داری با در نظر گرفتن پیشنهادات و نظرات مشتریان خود همواره در حال بهبود و تولید نرم افزارهای خود بوده است، از این رو یکی از بزرگترین قابلیت های این نرم افزار امکان سفارشی سازی برای محیط هایی مانند فودکورت ها و رستوران‌های زنجیره ایی می باشد
.

برای کسب اطلاعات بیشتر از نرم افزار رستورانی آریا می توانید کاتالوگ این محصول را دانلود نمایید.

قابلیت‌های مهم نرم افزار رستوران آریا (سمر)

اتصال به سخت افزار‌های متنوع

یکی از ویژگی‌های مهم نرم افزار رستورانی آریا (سمر) اتصال این نرم افزار به سخت افزارهای متنوع موجود در بازار است. امکان اتصال به پرینتر‌های حرارتی جهت چاپ فاکتور فروش، کالر آیدی جهت ارائه خدمات بهتر به مشتران تلفنی و ارسالی، اتصال به انواع ترازوهای دیجیتال جهت بررسی و تحلیل مواد اولیه انبارهای رستوران، امکان اتصال به کشوی پول و نصب راحت برروی انواع صندوق‌های فروشگاهی از قابلیت‌های این نرم افزار است.

امکان گزارشگیری متنوع

با توجه به پشتیبانی نرم افزار رستورانی جامع آریا از فروش تا انبارداری، امکان گزارش‌گیری دقیق از انواع روش‌های فروش، از جمله فروش مستقیم، فروش توسط گارسون‌ها، فروش محصولات بصورت بیرون بر و ارسالی ، و همچنین گزارشات مربوط به فروشندگان و میزان مواد اولیه جهت تجزیه و تحلیل خرید و قیمت گزاری و همچنین گزارشات حسابداری رستوران در این نرم افزار رستورانی وجود دارد.

امنیت و کنترل دسترسی‌ها

امنیت بالای نرم افزار رستورانی آریا در نگهداری اطلاعات فروش و انبار و همچنین کنترل سطوح دسترسی با استفاده از تعریف نام کاربری مجزا برای هر یک از کاربران نرم افزار و تعریف سطوح دسترسی دلخواه بصورت پویا یکی از مهمترین قابلیت‌های آن می باشد. همچنین نگهداری لاگ تمام فعالیت‌های کاربران از مزایای امنیتی دیگر این سامانه نرم افزاری است.

ظاهری ساده و کاربردی

با در نظر گرفتن تجربه چندین ساله، در این نرم افزار تلاش شده است تا در کنار وجود ظاهری ساده به نیازهای کاربران توجه شده و فروشندگان محصولات رستوران، به راحتی و با سرعت خدمات مورد نیاز را ارئه نمایند. فرم تعریف سریع مشتریان، امکان گروه‌بندی کالا ها بر روی منو، امکان پاسخگویی به به چندین خط تلفن و در صف قرار گرفتن مشتریان، امکان ثبت موقت فاکتورها و بسیاری دیگر از راهکارهاییست که در راستای کمک به کاربران در این نرم افزار رستورانی دیده شده است.

امکان اتصال به پوزهای بانکی

با توجه به اینکه شرکت نوآوران سامانه پژواک طرف قرارداد با بسیاری از بانک‌ها و سامانه‌های پرداخت در سراسر کشور می باشد، در راستای سهولت پرداخت مشتریان در سامانه‌های نرم افزاری خود و کاهش خطای انسانی امکان اتصال پوزهای بانکی مختلف را به نرم افزار رستورانی اضافه نموده است.

امکان کنترل مواد اولیه انبار

یکی از مهمترین قابلیت‌های سامانه نرم افزاری رستوران شرکت نوآوران سامانه پژواک، ثبت فاکتورهای مرتبط با ورود و خروج مواد اولیه آشپزخانه‌های رستوران و کنترل میزان مواد اولیه موجود در انبار رستوران‌هاست. امکان اتصال به ترازوهای دیجیتال در نرم افزار رستورانی آریا امکان ثبت دقیق و کنترل انبار را به مدیران هر مجموعه داده است.

برای اطلاع از قابلیت‌های بیشتر این نرم افزار علاوه بر دانلود کاتالوگ این نرم افزار، می‌توانید امکانات این نرم افزار را در بخش دموی نرم افزارهای رستورانی و فروشگاهی آریا مشاهده نمایید و یا جهت دریافت مشاوره با دفاتر شرکت تماس حاصل نمایید.

بخش‌هایی از نرم افزار رستورانی آریا

Image
Image

با خیالی آسوده به مشتریان رستوران خود فکر کنید

پشتیبانی حضوری

پشتیبانی تیم مجرب از نرم افزار رستوران آریا بصورت حضوری در صورت نیاز به راه اندازی مجدد، آموزش مجدد و رفع عیب

بکاپ گیری

استفاده از پایگاه داده‌های معتبر، بکاپ گیری روزانه از کل تنظیمات و داده‌ها نرم افزار رستورانی

پشتیبانی آنلاین

امکان اتصال از راه دور به کامپیوتر و سرورهای مشتریان جهت بررسی و رفع مشکلات و راهنمایی‌های لازم
restauarnt3.png

نصب آسان

امکان نصب آسان و سریع نرم افزار رستورانی آریا بر روی سیستم‌های معمولی تا سرورهای مجازی.

پشتیبانی تلفنی

پشتیبانی تلفنی نرم افزار رستورانی و رفع عیوب و آموزش‌های مختصر تلفنی همه روزه توسط کارشناسان فنی و پشتیبانی

بازگردانی بکاپ

بازگردانی ساده و آسان بکاپ‌های داده‌ایی نرم افزار از طریق خود سامانه تنها با یک کلیک

با دیگر محصولات آریا آشنایی دارید؟

مدیریت و کنترل فروش، انبارداری و حسابداری رستوران، فروشگاه، فست فود، قنادی، آرایشگاه با مجموعه نرم افزارهای آریا با بیش از بیست سال سابقه

نرم افزار آجیل و خشکبار
نرم افزار فروشگاه آجیل و خشکبار
نرم افزار سوپر مارکت
نرم افزار سوپر مارکت
نرم‌افزار رستوران (سمر)
نرم‌افزار رستوران - نرم افزار رستورانی سمر
نرم افزار آرایشگاهی
نرم افزار سالن زیبایی (آرایشگاهی)
نرم افزار لباس و پوشاک
نرم افزار لباس و پوشاک
نرم افزار سوپر پروتئین
نرم افزار سوپر پروتئین
Image

سخت افزار رستورانی

نرم افزار رستورانی آریا (سمر) امکان اتصال به سخت افزارهای متنوع از جمله پرینتر حرارتی، کالر آی دی، بارکد خوان را داراست. این نرم افزار در رستوران‌هایی که نیاز به کنترل ورود و خروج مواد اولیه مصرفی آشپزخانه‌های خود را دارند، امکان اتصال به ترازوهای دیجیتال را نیز فراهم نموده است.
از سخت افزارهای دیگری که می توان جهت استفاده در رستوران‌های دارای فضای کوچک‌تر نام برد، پوزهای فروشگاهی و یا All in One هایی هستند که تمامی اجزای یک کامپیوتر را در یک پکیج کوچک جاداده‌اند. یکی از بهترین امکانات نرم افزار رستوران آریا امکان نمایش اطلاعات مرتبط با فاکتور در حال ثبت به مشتریان در نمایشگر مشتری این سخت افزارهاست.

مدیریت دلیوری و پیک‌ها

یکی از مهمترین امکانات نرم افزار رستورانی آریا، مدیریت سفارشات ارسالی (دلیوری) و کنترل پیک‌هاییست که مسئولیت ارسال این سفارشات را خواهند داشت.

همواره رستوران‌ها در راستای ارائه خدمات بهینه و سریع نیازمند ارتقا سطح خدمات نیروهای خود هستند. نرم افزار آریا با اتصال به سخت افزار کالر آی دی امکان اتصال خطوط متعدد تلفن و کنترل صف تماس‌ مشتریان، ارائه سرویس سریع ارسالی را ممکن نموده است.
ضمن آنکه با کنترل زمان ثبت سفارش و مدت زمان ارسال هر یک از سفارشات توسط پیک‌ها امکان سرعت دادن به خدمات و گزارش‌گیری مناسب را ارائه می‌نماید.

نرم افزار مدیریت پیک‌های رستوران
app1.png

اپلیکیشن سفارشگیر گارسون

نرم افزار رستوران آریا قابلیت سفارشگیری توسط گارسون را از نسخه‌ای قدیمی خود برروی پی سی پوزهای جیبی که امکان نصب ویندوز بر روی آن وجود داشت را ارائه کردهبود و حالا با تجربیات گذشته این امکان را بر روی اپلیکیشن اندروید خود جهت نصب بر روی موبایل‌های هوشمند داراست

  • استفاده از تکنولوژی روز دنیا جهت ثبت سفارش سریع و دقیق مشتریان
  • امکان کنترل میزهای پر و صدور فاکتور فروش از اپلیکیشن
  • امکان نصب بر روی پوزهای بانکی دارای سیستم عامل اندروید و ثبت و صدور فاکتور فروش برای مشتریان
  • امکان ویرایش سفارشات بر اساس سطح دسترسی گارسون
ادامه مطلب

مجموعه نرم‌افزارهای آریا

مجموعه نرم‌افزارهای آریا، ارائه دهنده انواع نرم‌افزارهای فروشگاهی و رستورانی

آدرس دفتر مرکزی

تهران - خیابان مطهری- خیابان علی اکبری - بعد از میرزای زینالی - پ 111- ط 3 واحد 7

شماره‌های تماس

02186015966
02186015945

ساعات کاری

شنبه تا چهارشنبه: 9 تا 17
پنجشنبه: 9 تا 13

محصولات سخت افزاری

صندوق فروشگاهی

تاچ پوز فروشگاهی (All In One)

سرورهای HP

چاپگر (پرینتر) حرارتی

ترازوی دیجیتال

رول حرارتی پرینتر

بارکدخوان

کشوی پول

تبلت پوز

تبلت‌های سفارشگیری