نرم افزار کافی شاپ

نرم افزار کافی شاپ آریا

نرم افزار کافی شاپ

نرم افزار مدیریت فروش، انبارداری مخصوص کافی شاپ

نرم افزار کافی شاپ آریا (سمر)امکان کنترل و مدیریت کامل فرآیند فروش و تجزیه و تحلیل مواد اولیه انبار کافی شاپ شما را برای شما فراهم می‌نماید. در این مقاله شما می توانید از قابلیت‌های یک نرم افزار کافی شاپ که از هر لحاظ به مدیران اجازه دریافت گزارشات متنوع فروش و از سوی دیگر به کاربران و فروشندگان امکان فروش آسان و ارائه خدمات سریع به مشتریان کافی شاپ را می‌دهد، آگاه شوید.
صندوق‌های فروشگاهی و نرم افزارهای کافی شاپ آریا با ارائه خدماتی همچون پیگیری سفارشات و پیگیری وضعیت گارسون‌ها، امکان گزارش گیری از میزهای پر و خالی کافی شاپ و کنترل دقیق مهماندار و یا گارسون در کافی شاپ به صورت دقیق وجود دارد

نرم افزار کافی شاپ چیست ؟

نرم افزار کافی شاپ سامانه ای میباشد که قسمت های مختلف کافی شاپ را مکانیزه کرده وکافی شاپ ها  با نرم افزار کافی شاپ در راستای افزایش سرعت خدمات دهی به مشتریان با کاهش هزینه ها و فروش بیشتر  به کسب درآمد بیشتر دست پیدا می کنند. 
نرم افزار کافی شاپ در قسمتهای مختلف مجموعه شما ورود کرده و آن قسمت را مکانیزه و سادگی و دقت را به ارمغان می آورد .
قسمتهای مختلف کافی شاپ عبارتند از صندوق ,گارسون, آشپزخانه ,تحویلدار, انبار , آماده سازی,....
در قسمت صندوق , صندوق دار با نرم افزار کافی شاپ در  ثبت فاکتورهای سالن و میز و ارسالی مکانیزه می شود.
در قسمت گارسون و یا مهماندار نرم افزار کافی شاپ اندرویدی برای مهماندار ها سهولت و سادگی را به ارمغان می آورد و سبک کردن کار صندوق دار به سرعت  سرویس دهی به مشتریان می انجامد.
در قسمت آماده سازی محصولات نرم افزار کافی شاپ با  دوروش ارتباط با پرینترهای حرارتی و مانیتورینگ فاکتورهای کافی شاپ مکانیزه شده به طوری که با تعریف حالت چاپهای متنوع و مختلف و از یک یا چند چاپگر حرارتی  هر بخش از این محل با در اختیار داشتن قبض مربوط به خود با دقت فراوان در تحویل محصولات به بسته بند و یا تحویلدار خدمات را انجام می دهد.
درقسمت انبار که یکی از قسمتهای مهم یک کافی شاپ میباشد  . انباردار از طریق نرم افزار کافی شاپ و با ثبت فاکتورهای خرید و یا ثبت سندهای ضایعات و یا برگشت از خرید و حواله بین انبار سعی در رساندن مواد اولیه تازه و درست به آماده سازی و یا انبار تولید دارند . که همه این موارد در نرم افزار کافی شاپ آریا قابلیت اجرا را دارد.
 

نرم افزار مدیریت فروش، انبارداری و حسابداری کافی شاپ

نرم افزار کافی شاپ آریا, نسخه ای جامع جهت رفع کلیه نیازهای مدیریتی و کنترلی در تمامی فضاهای کافی شاپ تولید شده است.
کاربری آسان و در عین حال امنیت بالای این نرم افزار جهت مدیریت فضاهای فروش ، انبارداری و حسابداری از نقاط قابل توجه در طراحی و تولید نرم افزار کافی شاپ آریا بوده است.
شرکت آریا از سال 1376 بعنوان اولین تولید کننده ی نرم افزارهای مدیریتی در حوزه رستوران‌داری با در نظر گرفتن پیشنهادات و نظرات مشتریان خود همواره در حال بهبود و تولید نرم افزارهای خود بوده است، از این رو یکی از بزرگترین قابلیت های این نرم افزار کافی شاپ امکان سفارشی سازی برای محیط هایی مانند فودکورت ها و کافی شاپ های زنجیره ایی می باشد.
برای کسب اطلاعات بیشتر از نرم افزار کافی شاپ آریا می توانید کاتالوگ این محصول را دانلود نمایید.

قابلیت‌های مهم نرم افزار کافی شاپ آریا (سمر)

اتصال به سخت افزار‌های متنوع

یکی از ویژگی‌های مهم نرم افزار کافی شاپ آریا (سمر) اتصال این نرم افزار به سخت افزارهای متنوع موجود در بازار است. امکان اتصال به پرینتر‌های حرارتی جهت چاپ فاکتور فروش، کالر آیدی جهت ارائه خدمات بهتر به مشتران تلفنی و ارسالی، اتصال به انواع ترازوهای دیجیتال جهت بررسی و تحلیل مواد اولیه انبارهای کافی شاپ، امکان اتصال به کشوی پول و نصب راحت برروی انواع صندوق‌های فروشگاهی از قابلیت‌های این نرم افزار کای شاپ آریا میباشد.

امکان گزارشگیری متنوع

با توجه به پشتیبانی نرم افزار کافی شاپ جامع آریا از فروش تا انبارداری، امکان گزارش‌گیری دقیق از انواع روش‌های فروش، از جمله فروش مستقیم، فروش توسط گارسون‌ها، فروش محصولات بصورت بیرون بر و ارسالی ، و همچنین گزارشات مربوط به فروشندگان و میزان مواد اولیه جهت تجزیه و تحلیل خرید و قیمت گزاری و همچنین گزارشات حسابداری کافی شاپ در این نرم افزار کافی شاپ وجود دارد.

امنیت و کنترل دسترسی‌ها

امنیت بالای نرم افزار کافی شاپ آریا در نگهداری اطلاعات فروش و انبار و همچنین کنترل سطوح دسترسی با استفاده از تعریف نام کاربری مجزا برای هر یک از کاربران نرم افزار و تعریف سطوح دسترسی دلخواه بصورت پویا یکی از مهمترین قابلیت‌های آن می باشد. همچنین نگهداری سوابق تمام فعالیت‌های کاربران از مزایای امنیتی دیگر این نرم افزار کافی شاپ آریا می باشد

ظاهری ساده و کاربردی

با در نظر گرفتن تجربه چندین ساله،  نرم افزار کافی شاپ آریا تلاش شده است تا در کنار وجود ظاهری ساده به نیازهای کاربران توجه شده و فروشندگان محصولات کافی شاپ ، به راحتی و با سرعت خدمات مورد نیاز را ارئه نمایند. فرم تعریف سریع مشتریان، امکان گروه‌بندی کالا ها بر روی منو، امکان پاسخگویی به به چندین خط تلفن و در صف قرار گرفتن مشتریان، امکان ثبت موقت فاکتورها و بسیاری دیگر از راهکارهاییست که در راستای کمک به کاربران در این نرم افزار کافی شاپ دیده شده است.

امکان اتصال به پوزهای بانکی

با توجه به اینکه مجموعه نرم افزارهای آریا (نرم افزار کافی شاپ آریا) طرف قرارداد با بسیاری از بانک‌ها و سامانه‌های پرداخت در سراسر کشور می باشد،
در راستای سهولت پرداخت مشتریان در نرم افزار کافی شاپ خود و کاهش خطای انسانی امکان اتصال پوزهای بانکی مختلف(ایرانکیش,سامان کیش,به پرداخت,آسان پرداخت, تجارت الکترونیک پارسیان) را به نرم افزار کافی شاپ اضافه نموده است

امکان کنترل مواد اولیه انبار

یکی از مهمترین قابلیت‌های نرم افزار کافی شاپ مجموعه نرم افزارهای آریا، ثبت فاکتورهای مرتبط با ورود و خروج مواد اولیه آماده سازی کافی شاپ و کنترل میزان مواد اولیه موجود در انبار کافی شاپ هاست . امکان اتصال به ترازوهای دیجیتال در نرم افزار کافی شاپ آریا امکان ثبت دقیق و کنترل انبار را به مدیران هر مجموعه داده است.

نرم افزار کافی شاپ رایگان

مجموعه نرم افزار های آریا در نظر دارد نسخه پایه نرم افزار کافی شاپ خود را به صورت رایگان در اختیار مشتریان قرار دهد و فقط با دریافت هزینه نصب و آموزش مشتریان میتوانند از نرم افزار کافی شاپ آریا استفاده کنند 
و این طرح برای مدت محدود میباشد .

فاکتورفروش نرم افزار رستورانی آریا

بخش‌هایی از نرم افزار کافی شاپ آریا

با خیالی آسوده به مشتریان کافی شاپ خود فکر کنید

پشتیبانی حضوری

پشتیبانی تیم مجرب از نرم افزار کافی شاپ آریا بصورت حضوری در صورت نیاز به راه اندازی مجدد، آموزش مجدد و رفع عیب

بکاپ گیری

استفاده از پایگاه داده‌های معتبر، بکاپ گیری روزانه از کل تنظیمات و داده‌ها نرم افزار کافی شاپ

پشتیبانی آنلاین

امکان اتصال از راه دور به کامپیوتر و سرورهای مشتریان جهت بررسی و رفع مشکلات و راهنمایی‌های لازم
سرآشپز نرم افزار رستوران

نصب آسان

امکان نصب آسان و سریع نرم افزار کافی شاپ آریا بر روی سیستم‌های معمولی تا سرورهای مجازی.

پشتیبانی تلفنی

پشتیبانی تلفنی نرم افزار رستورانی و رفع عیوب و آموزش‌های مختصر تلفنی همه روزه توسط کارشناسان فنی و پشتیبانی

بازگردانی بکاپ

بازگردانی ساده و آسان بکاپ‌های داده‌ایی نرم افزار از طریق خود سامانه تنها با یک کلیک

با دیگر محصولات آریا آشنایی دارید؟

مدیریت و کنترل فروش، انبارداری و حسابداری رستوران، فروشگاه، فست فود، قنادی، آرایشگاه با مجموعه نرم افزارهای آریا با بیش از بیست سال سابقه

نرم افزار آجیل و خشکبار
نرم افزار فروشگاه آجیل و خشکبار
نرم افزار سوپر مارکت
نرم افزار سوپر مارکت
نرم‌افزار رستوران (سمر)
نرم‌افزار رستوران - نرم افزار رستورانی سمر
نرم افزار آرایشگاهی
نرم افزار سالن زیبایی (آرایشگاهی)
نرم افزار لباس و پوشاک
نرم افزار لباس و پوشاک
نرم افزار سوپر پروتئین
نرم افزار سوپر پروتئین
صندوق فروشگاهی پوز بانک & نرم افزار رستوران آریا

سخت افزار کافی شاپ

نرم افزار کافی شاپ آریا (سمر) امکان اتصال به سخت افزارهای متنوع از جمله پرینتر حرارتی، کالر آی دی، بارکد خوان را داراست. این نرم افزار در کافی شاپ هایی که نیاز به کنترل ورود و خروج مواد اولیه مصرفی آشپزخانه‌های خود را دارند، امکان اتصال به ترازوهای دیجیتال را نیز فراهم نموده است.
از سخت افزارهای دیگری که می توان جهت استفاده در رستوران‌های دارای فضای کوچک‌تر نام برد، پوزهای فروشگاهی و یا All in One هایی هستند که تمامی اجزای یک کامپیوتر را در یک پکیج کوچک جاداده‌اند. یکی از بهترین امکانات نرم افزار کافی شاپ آریا امکان نمایش اطلاعات مرتبط با فاکتور در حال ثبت به مشتریان در نمایشگر مشتری این سخت افزارهاست.
نرم افزار کافی شاپ آریا بدون هیچ محدودیتی بر روی هر نوع رایانه ای با هرمشخصات فنی قابل اجرا می باشد 
از سخت افزارهایی که میتوان برای اجرای نرم افزار کافی شاپ آریا میتوان نام برد ,لپ تاپ ,رایانه شخصی , صندوق فروشگاهی , تاچ پوز های صنعتی میباشد .
همینطور در مورد پرینتر های حرارتی موجود در بازار برای استفاده در نرم افزار کافی شاپ آریا هیچ محدودیتی وجود ندارد.
پرینترهایی با برند ,بیکسیلون, بیاینگ, موا,اکسیوم,snbc,اسکار ,دلتا و.....
م یکی دیگر از سخت افزارهای مورد نیاز در نرم افزار کافی شاپ ,کالرآیدی  یا آیدی کالر میباشد که در نحوه سفارش گیری صندوق دار برای سفارشات تلفنی کافی شاپ بسیار کارآمد میباشد, کالرآیدی ها در انواع 2 خط 4 خط و 6خط و8خط تولید و ارائه میگردد 


رستوران اقدسیه & نرم افزار رستوران آریا

انتخاب نرم افزار کافی شاپ ایده آل

بیشتر کسانی که درنظر دارند تا یک کافی شاپ افتتاح کنند در مراحل مختلف راه اندازی با اشخاص مختلفی برخورد میکنند که در زمینه خرید نرم افزار کافی شاپ به آنها مشاوره میدهند .. ودر بیشتر موارد مدیران در لحظه آخر با انتخاب یکی از نرم افزارهای کافی شاپ مشاوره داده شده افتتاح میکنند و وارد کار می شوند فارغ از این که آیا این انتخاب درست بوده یا خیر ؟

بازار ایران اشباع شده از نرم افزار کافی شاپ متنوع که اکثر آنها در کلیات تفاوت زیادی باهم ندارند ولی در زمانی که مدیریت کافی شاپ بعداز مدت کوتاهی احساس نیاز های مختلفی که دارد را به شرکت ارائه دهند نرم افزار کافی شاپ ارائه میکند , شرکت مذکور یا توان انجام درخواستها را ندارد و یا هزینه های گزافی را به مشتری تحمیل میکند که این باعث سرخوردگی و سردرگمی مدیریت کافی شاپ شده و با وجود نرم افزارهای جامع درگیر نرم افزارهای جزیره ای می شود .که این موضوع باعث بالا رفتن هزینه پرسنل شده و پیچیدگی در کار به دنبال خواهد داشت ..

پیشنهاد ما به کسانی که تصمیم دارند رستورانی افتتاح کنند به شرح زیر می باشد .
نرم افزار کافی شاپ را تهیه کنید که کاربر پسند باشد و (صفحه فاکتور فروش شلوغی نداشته باشد)
نرم افزار کافی شاپ را انتخاب کنید که امکانات متنوع داشته باشد
نرم افزار کافی شاپ را انتخاب کنید که پشتیبانی مناسبی داشته باشد
نرم افزار کافی شاپ را انتخاب کنید که قابل اتصال به سایت فروش آنلاین باشد
نرم افزار کافی شاپ را انتخاب کنید که امنیت قابل توجه ای داشته باشد
نرم افزار کافی شاپ را انتخاب کنید که باشگاه مشتریان و نظر سنجی آنلاین داشته باشد
نرم افزار کافی شاپ انتخاب کنید که انبار داری دقیق داشته باشد
نرم افزار کافی شاپ را انتخاب کنید که قابلیت اتصاب به تبلت و کنترل موجودی از روی تبلت را داشته باشد
نرم افزار کافی شاپ را انتخاب کنید که بعد ها قابل ارتقا باشد
و درنهایت از متخصصین حوزه نرم افزار کافی شاپ که خوشنام هستند مشاوره بگیرید

سخت افزار موردنیاز برای اجرای نرم افزار کافی شاپ

فست فود های کوچک , تهیه غذاها ,کترینگ ,بهتر است از صندوق های فروشگاهی به همراه یک یا دوپرینتر حرارتی و یک دستگاه کالر آی دی استفاده می کنند

 فست فود های متوسط,یا کافی شاپ دارای سالن , باغچه رستوران های متوسط بهتر است یک رایانه مرکزی به عنوان سرویس دهنده به صندوق های فروشگاهی میباشد استفاده شود که میتواند رایانه شخصی با مشخصات خوب باشد واز تعداد پرینتر حرارتی مشخص برای هر بخش از کافی شاپ خود درنظر بگیرند و از تبلت سفارشگیر گارسون برای سفارشگیری از مشتریان بر سر میز استفاده نمایند

رستوران ای بزرگتر وباغچه کافی شاپ های با وسعت بیش ز هزار متر باید از سرورهای اچ چی به عنوان سرور مرکزی سرویس دهنده به صندوق فروش متعدد تهیه گردد

صندوق فروشگاهی & نرم افزار رستوران آریا

نرم افزار کافی شاپ & اندرویدپوز کافی شاپ آریا

قابلیتهای اندروید پوز کافی شاپ آریا

 • امکان ثبت فاکتور به صورت نقدی و یا تسویه نشده و یا پرداخت با کارت خوان

 •  گزارشگیری از پرداختهایی که انجام شده چه نقدی و غیر نقدی و یا کارتخوان

 • امکان پرداخت از روی کارتخوان به صورت مستقل

 • امکان پرداخت فاکتور به صورت مستقیم از نرم افزار رستوران به تبلت پوز

 • امکان ثبت مشترک در تبلت پوز مخصوص کافی شاپ آریا وتعریف آن با اطلاعات کامل

اندروید پوز یا تبلت پوز یا تبلت پوز مخصوص کافی شاپ چیست؟؟

 

به تازگی سخت افزار جدیدی وارد عرصه نرم افزار کافی شاپ شده است که امکانات بسیار متنوع و مناسبی ر کنترل هزینه

وبالا بردن سطح رضایت مندی مشتری و پرداخت در لحظه را برای مشتری و رمدیراان رستوران فراهم می آورد 

 این سخت افزار یک پوز بانکی  با سیستم عامل اندرید میباشد که برای مدیران رستوران  میتواند جایگزین مناسب برای تبلت سفارشگیر گارسون باشد ولی با امکانات بیشتر  و گسترده تر 

تبلت پوز که با ترکیب نرم افزار کافی شاپ آریا و پرینتر حرارتی روی خود دستگاه و پوزبانکی تبدیل به صندوق سیار خیلی قوی شده و در کنترل هزینه خرید تبلت , پرینتر حرارتی , پوز بانکی  را به کمترین حد ممکن رسانده است 

ارسال پیامک از نرم افزار کافی شاپ چه مزایایی دارد ؟

ارسال پیامک از طریق نرم افزار کافی شاپ به مدیران و صندوقداران امکانات متنوعی را ارائه قرار میدهد .
ارسال لینک شبکه های مجازی و یا سایت از طریق پیامک

نرم افزار  کافی شاپ آریا قابلیت ارسال آدرس سایت و یا منودیجیتال ویا آدرس اینستاگرام و شبکه های مجازی را به صورت برخط دارد و به سادگی تمام ارسال ای پیامک را انجام میدهد.ارسال فاکتور فروش نرم افزار کافی شاپ با جزییات کامل از طریق پیامک

نرم افزار کافی شاپ آریا قابلیت ارسال فاکتور فروش رستوران را به صورت کامل با جزییات  هرکالا و هزینه های اضافی را دار میباشد .که این امکان باعث کنترل هزینه در رستوران می شود و یک امکان فوق العاده و مدرن را برای رستوران فراهم می سازد
ارسال لینک پرداخت فاکتور فروش کافی شاپ از طریق اریال پیامک

یکی از مشکلاتی که کافی شاپ دارها با آن مواجه هستند .پرداخت مبالغ فاکتور بدون نیاز به پوز بانکی و سایت فروش آنلاین می باشد. که این امکان باعث کنترل هزینه و بالارفتن سرعت پرداخت فاکتور می شود

 

طراحی سایت متصل به نرم افزار رستوران

Iطراحی سایت رستوران&فروشگاه آنلاین رستوران

طراحی سایت یکپارچه بانرم افزار رستوران یک تخصص و یک قابلیت منحصر به فرد میباشد.که این امکان به یکپارچه گی رستوران  مدیریت کمک میکند

داشبورد مدیریت نرم افزار رستوران آریا

داشبورد مدیریت نرم افزار رستوران آریا

داشبورد مدیریتی متصل به نرم افزار رستوران آریا برای مدیران پرمشغله رستوران که میخواهند درهرلحظه از فروش رستوران خود مطلع شوند

نرم افزار اندروید پوز متصل به نرم افزار رستوران آریا

نرم افزار اندروید پوز متصل به نرم افزار رستوران آریا

نرم افزار اندروید پوز برای سرعت بخشیدن به ثبت فکتور در رستورانها و کاه هزینه با اتصال به نرم افزار رستوران آریا

سامانه ارسال پیامک متصل به نرم افزار رستوران آریا

 سامانه ارسال پیامک متصل به نرم افزار رستوران آریا

سامانه ارسال پیام متصل به نرم افزار رستوران آریا این امکان را به مدیریت رستوران میدهد که هرپیامی را به دلخواه برای مشتریان خود ارسال کنند

نرم افزار کال سنترمتصل نرم افزار رستوران آریا

کالسنتر آریا& نرم افزار رستوران

برای ارسال فاکتور های ارسالی در رستوران از مرکز تماس به شعب مختلف از نرم افزار کال سنتر تحت وب آریا استفاده می شود

 از این طریق با کمترین نیرو در مدیریت سفارشات بیرون بر بسیار توانمند عمل میکند.

مانیتورینگ آشپزخانه نرم افزار رستوران آریا

مانیتورینگ سفارشات آشپزخانه &نرم افزار رستوران
نرم افزار مانیتورینگ آشپزخانه در رستوران ها کاربرد خاصی دارد که مهمترین کاربرد آن نمایش فاکتورهای ثبت شده در نرم افزار رستوران میباشد.

باشگاه مشتریان متصل به نرم افزار رستوران آریا

باشگاه مشتریان & نرم افزار رستوران

باشگاه مشتریان آریا با اتصال به نرم افزار رستوران به صورت یکپارچه این امکان را به شما میدهد که با حفظ مشتریان وفادار به افزایش مشتریان خود فکر کنید 

قرعه کشی آنلاین متصل به نرم افزار رستوران آریا

قرعه کشی آنلاین آریا & نرم افزار رستوران

قرعه کشی آنلاین نرم افزار رستوران آریا برای مدیران این کسب و کار امکان جذب مشتری را با ارسال کد قرعه شی فراهم میآورد

نظرسنجی آنلاین متصل به نرم افزار رستوران آریا

نظرسنجی آنلاین متصل به نرم افزار رستوران آریا

نظرسنجی آنلاین آریا با اتصال به نرم افزار رستوران آریا به مدیران این امکان را میدهد از نظرات مشتریان مطلع شده و در راستای جلب رضایت آنها بکوشند

کیوسک سفارش متصل به نرم افزار رستوران آریا

کیوسک سفارش گیر رستوران & نرم افزار رستوران

کیوسک تحت وب آریا با اتصال به نرم افزار رستوران آریا با یکپارپگی خاص و منحصر به فرد در امر سفارش گیری از مشتریان هدفمند عمل میکند.

نرم افزار کنترل پیک متصل به نرم افزار رستوران آریا

کنترل پیک آریا

نرم افزار رستوران آریا با اتصال به کنترل پیک تحت وب امکان اختصاص فاکتور به پیک را برای کاربران فراهم کرده و در سرویس دهی دقیق تر بسیار هوشمند عمل میکد

ارسال لینک پرداخت متصل به نرم افزار رستوران آریا

لینک پرداخت آریا

با اتصال نرم افزار رستوران آریا به سامانه لینک پرداخت آریا امکان پرداخت از طریق درگاه بانکی امکان پذیر شده است.

منو دیجیتال آریا متصل به نرم افزار کافی شاپ آریا

منوی دیجیتال آریا & نرم افزار رستوران

اتصال نرم افزار کافی شاپ به اسنپ فود

اسنپ فود & نرم افزار رستوران

نرم افزار کافی شاپ یکپارچه

اپلیکیشن سفارشگیر گارسون

نرم افزار کافی شاپ آریا قابلیت سفارشگیری توسط گارسون را از نسخه‌ای قدیمی خود برروی پی سی پوزهای جیبی که امکان نصب ویندوز بر روی آن وجود داشت را ارائه کرده بود و حالا با تجربیات گذشته این امکان را بر روی اپلیکیشن اندروید خود جهت نصب بر روی موبایل‌های هوشمند دارا میباشد
و به تازگی اندروید پوزهای بانکی به این روش سفارشگیری اضافه شده اند

 • استفاده از تکنولوژی روز دنیا جهت ثبت سفارش سریع و دقیق مشتریان
 • امکان کنترل میزهای پر و صدور فاکتور فروش از اپلیکیشن
 • امکان نصب بر روی پوزهای بانکی دارای سیستم عامل اندروید و ثبت و صدور فاکتور فروش برای مشتریان
 • امکان ویرایش سفارشات بر اساس سطح دسترسی گارسون
 •  امکان کنترل موجودی کافی شاپ توسط گارسون 
 • امکان تعریف مشترک روی تبلت توسط گارسون
ادامه مطلب
نرم‌افزار تبلت رستوران - نرم افزار تبلت رستورانی سمر

مجموعه نرم‌افزارهای آریا

مجموعه نرم‌افزارهای آریا، ارائه دهنده انواع نرم‌افزارهای فروشگاهی و رستورانی

آدرس دفتر مرکزی

تهران - خیابان مطهری- خیابان علی اکبری - بعد از میرزای زینالی - پ 111- ط 3 واحد 7

شماره‌های تماس

021-91002249

ساعات کاری

شنبه تا چهارشنبه: 9 تا 17
پنجشنبه: 9 تا 13

محصولات سخت افزاری

صندوق فروشگاهی

تاچ پوز فروشگاهی (All In One)

سرورهای HP

چاپگر (پرینتر) حرارتی

ترازوی دیجیتال

رول حرارتی پرینتر

بارکدخوان

کشوی پول

تبلت پوز

تبلت‌های سفارشگیری