صندوق فروشگاهی چیست؟

بهترین تعریف برای صندوق فروشگاهی، تعریف از قابلیت‌هاییست که برای مدیریت آسان یک فروشگاه ایجاد می‌کند. صندوق‌های فروشگاهی در واقع سخت افزارهایی هستند که اجازه استفاده بهینه از نرم افزارهای فروشگاهی و انبارداری را محیا می‌کنند. امروزه در کنار اینکه صندوق‌های فروشگاهی باعث مدیریت راحت کسب و کارها شده‌اند، ظاهر زیبا و یکپارچه شدن کامپیوتر، مانیتور و پرینترها تنها در یک دستگاه باعث زیبایی محیط کار نیز شده است.

 باید توجه داشت که اهمیت سخت افزار صندوق فروشگاهی، ذر کنار نرم افزار فروش، انبارداری و حسابداری بسیار بالاست. سخت افزاری که به راحتی با انواع پرینتر‌ها، ترازوهای دیجیتال، کشوی پول، بارکدخوان و پرینترهای لیبل زن ساختاری یکپارچه برای نظم بخشیدن و بالا بردن سرعت خدمات‌دهی هر فروشگاهی خواهد شد.

صندوق فروشگاهی چیست؟

قابلیت‌های سخت افزار صندوق فروشگاهی چیست؟

اگر بخوایم از دلیل و یا ضرورت استفاده از صندوق فروشگاهی  لیستی تهیه کنیم مطمئنا خدمات دهی بهتر در صدر این لیست خواهد بود. حال واقعا علت استفاده از یک صندوق فروشگاهی چیست؟

  • افزایش سرعت خدمات دهی به مشتریان
    با خرید سخت افزار صندوق فروشگاهی و با تغییر روش فروش سنتی و دستی به فروش با نرم افزارهای فروشگاهی، امکان محاسبه سریع و دقیق فروش اقلام و ارائه فاکتور فروش به مشتریان بسیار کاملا روند فروش را تسریع می کند.
  • افزایش امنیت فروشگاه
    با استفاده از کشوهای پول در جهت نگهداری پول نقد و دریافت  گزارشات دقیق از میزان فروش در نرم افزارهایی که بر روی صندوق فروشگاهی نصب می‌شوند، امنیت فروش خود را بالا خواهید برد.
  • اتصال به بارکدخوان
    صندوق فروشگاهی با اتصال به سخت افزارهای مختلف، از جمله بارکدخوان امکان اختصاص کالاها به فاکتور فروش را بسیار ساده نموده و در مجموعه فروش را بسیار ساده کرده‌اند.

مجموعه نرم‌افزارهای آریا

مجموعه نرم‌افزارهای آریا، ارائه دهنده انواع نرم‌افزارهای فروشگاهی و رستورانی

آدرس دفتر مرکزی

تهران - خیابان مطهری- خیابان علی اکبری - بعد از میرزای زینالی - پ 111- ط 3 واحد 7

شماره‌های تماس

02186015966
02186015945

ساعات کاری

شنبه تا چهارشنبه: 9 تا 17
پنجشنبه: 9 تا 13

محصولات سخت افزاری

صندوق فروشگاهی

تاچ پوز فروشگاهی (All In One)

سرورهای HP

چاپگر (پرینتر) حرارتی

ترازوی دیجیتال

رول حرارتی پرینتر

بارکدخوان

کشوی پول

تبلت پوز

تبلت‌های سفارشگیری